15 Temmuz 2013 Pazartesi

butik gezmeler..AĞVA


     Köprüyü geç..kır direksiyonu sağa..uzan şile istikametine...İster sahil yolundan ister köy yolundan...
En organik yollardan, selamla inekçikleri , bahçelerde tavuklar ver elini karadeniz yeşilliği ve suları :)
   

Ağvaya girmeden nehir boyunca uzanan butik otellerde kahvaltı yapılabilir.Suyun serinletici etkisi ,görüntüsü dinlendirici  ama sanırım bizim seçimimiz yanlış oldu kahvaltı çok çok vasattı.Tek tesellimiz ise bir kaç güzel foto:)


                       Hemen ardından gelmişken kilimli koyunu , gelin kayasını görmeden olmaz dedik!

                   
                                        Karadenizin yeşili güzel de suyu beni hep korkutmuştur!                      eski bir trakya geleneği denizi görünce giremesen de ayaklarını sok!:)) hahaaaa

saklı göl
yapay bir baraj gölü ama olsun görüntüsü ve keyfi bize güzel geldi..sanırım bunda en büyük etken hafta sonu olmayıp mangalcıların evlerinde oturuyor olması:) keşke kahvaltımızı burada yapsaydık dedim ( yan masalarda ne var ne yok diye gözlerimi kaydırmadan edemedim tabi.. mis gibi çaydanlıkla gelen çay,sahanda yumurta davetkar görünüyordu oysa ki )


evet hamileyim aşeriyorum..gezmeyi aşeriyorum..:) tamam koca göbeğimin verdiği sinyalleri alıp uzuuuunn yollara çıkamasam da bakalım sırada neresi var?

1 yorum:

  1. canım cok severız agvayı bız ınan her otelınde kaldık neredeyse nasıl huzur kokuyor deıl mı...sızın bu kacamakta shaane olmus cok ıyı yaptınız ıyı olacak bu tatıller depo yapmak laızm haha

    YanıtlaSil