26 Haziran 2012 Salı

mim & takıntılar

Sevgili "Oytun'la Hayat" ,unutmamış beni de "mim kardeşliğine" ortak etmiş :) Ah şu takıntılar...
 • hımmm..Mesela yurdum insanının arabasının arkasına isim yazdırma sevdasına takıntılıyım,tampon üzerindeki bölgeye özenle işlenmiş  aile fertlerinin isimlerini görmeye  dayananmam,
 • Gördüğüm,duyduğum,izlediğim herşeyden çocuk gibi hemen etkilenir hatta daha da abartıp o gece rüyamda bile görmeye sinir oluyorum ama bünye alışmış yapıyo işte..
 • Bol yastıklı koltuklarımın yastıklarını düzelttikten sonra hemen arkasından oturulmasına takıntılıyım(çok saçma,imkansız bişi ama adı üstünde takıntı işte),
 • DaĞıNık gardroba tahammülsüzüm,
 • Oytunla hayat ne güzel tespit etmiş lacivert üzerine siyaha dayanamam ben de,
 • ah..ah bir de güzel bir mekanda,cafe de vs koltuk veya berjer de oturmalıyım(işte o zaman keyif alırım)sandalye de oturmayı sevmem ama -ay ben onda oturamam ki- diyen tiplerden değilim yer ve şartlar neyi gerektiriyorsa onu da yaparım,
 • Son bişi uzun süre yatılı misafire takıntılıyım.( takıntı işte ne yapalım ben çocukken de misafir geldiğinde anneme ilk sorum kalacaklarmı? oluyomuş :) ee biz çekirdek aileydik sakin ve sessiz büyüdük.

9 yorum:

 1. :)))) bak o yastık durumu çok fenaymış :))

  YanıtlaSil
 2. gülerek okudum :) misafirleriniz duymasın takıntınızı...
  mim olayında çok acemiyim ama bende deneyeceğim bişeyler şimdi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) amaaan koyverelim gitsin..özgürüm burda..misafir gelsin ikramlar yapayım, masalar hazırlayayım ,iyi ağırlayayım bayılırım da hadi bir-kaç güne de tamam ama uzuuuuunnn kalma işi biraz sıkıntılı işte:)

   Sil
 3. canım ben geldım :))bende senın gıbı gun ıcınde ne gorup duyduysam hiç önemsemesem bile tum gece onlarla ugrasırım uykumda..bazen bukadarda olmaz nasıl bir beyne sahibim diyordumki yanlız olmadıgımı gördüm:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. var bu işte bir tuhaflık:)ama gerçekten yoruyor bazen insanı hatta o günümün çok kötü geçmesine bile neden oluyor..

   Sil
 4. hahahha supersın dagınıt dolaba bende tahammull edemem:)) uzun yatılı mısafrmı hahha alemsın

  YanıtlaSil
 5. Hahahaha :D
  Tam zamanında kahkaham yüzüme yapıstı :D Evde oturmus sıkıntıdan bogulurken ben bunu okumak bir serinleme bi rhatlama efendime söyiliyim bir neşe verdi.
  Mim! konuya haim değilim,
  Sevmedim mi sevmem kardeşim,
  Takıntı dediğin illet herkeste var,
  Ama geniş olmanında kefini bilirim :D

  Bu tam benlik oldu he ne dersin Sn.Çorap :D Ama beni şaşırttın su araba arkası isimlerie olan takıntıı ilk defa duyurorum şaşırttın beni doğrusu.
  Misafir konusundabizi yapamamıslar diyorum sadece :D
  Bu kadar neşeli mim!lere sahip olmanda ayrı bir güzel yani..

  YanıtlaSil